Home Warsztaty O nas Cennik Galeria Piękno
tworzenia
Linki Kontakt


Terapie uzdrawiające
- AUTORSKA TERAPIA Z GONGAMI


"DOTYKAM STOPAMI GWIAZD
PRZEZ MOJE CIAłO PRZEPŁYWAJĄ
KOLOROWE WIBRACJE...


Wibracje dźwięku gongów są nielogiczne- współczesny umysł nie jest w stanie ich pojąć, zrozumieć, objąć. Umysł poddany kąpieli w dźwięku gongów poddaje się, przestaje kontrolować.
Otrzymujemy wówczas szansę na uwolnienie negatywnych odczuć, emocji, wzorców, których kontrolujący na co dzień umysł nie pozwala nam wypuścić, bo traktuje je jako swój największy skarb.

Autorska terapia uwalniająca wzorce, które są przyczyną bloków energetycznych i w konsekwencji chorób, wspomagana w odpowiedni sposób dźwiękiem gongów, przynosi natychmiastowe zmiany.
Wiele lat doświadczeń w pracy z różnymi pacjentami pokazało, że wspomaganie procesu gongami wielokrotnie przyspiesza działanie podstawowych metod terapeutycznych.

Negatywne konstrukty myślowe wnoszą w życie człowieka ograniczenia, a te z kolei zabierają ogromną część przestrzeni życiowej i uniemożliwiają osiąganie szczęścia, zdrowia, sukcesów.
Terapie uwalniające są po to, żeby odzyskać więcej przestrzeni życiowej do lepszej realizacji naszych celów, pragnień i lepszego zdrowia.

Terapia jest zalecana osobom które:
  • mają zaburzoną gospodarkę emocjonalną, nie radzą sobie z agresją, depresją, smutkiem, żalem, poczuciem winy, wściekłością, nienawiścią itd.
  • cierpią na choroby o podłożu emocjonalnym, choroby związane z nadmiernym stresem- choroby żołądka, jelit, nerek, wątroby itd.
  • cierpią na zaburzenia funkcjonowania narządów rozrodczych - mężczyźni problemy z prostatą, kobiety - narośla, guzy jajników, macicy itd.
  • mają bardzo niskie poczucie własnej wartości, kłopoty w pracy, problemy w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, problemy w osiąganiu sukcesów zawodowych i osobistych

Czas trwania sesji terapeutycznej z gongami to 2 lub 3 godziny.

Terapia jest często łączona z masażem po to, by ciało fizyczne bardziej wzięło udział w dziejących się zmianach umysłu.

Sprawdź cenę i wykup sesję - PRZEJDŹ DO CENNIKA >>

CZUJĘ PRZESUWANIE SIĘ DŁONI
WRAZ ZE ŚWIATŁEM, KTÓRE
NAPEŁNIA MOJE CIAŁO
I ROZLEWA SIĘ POZA MNIE

JESTEM TAK LUŹNY
POWIĘKSZAM SIĘ
MOJE KOMÓRKI ZAJMUJĄ
CORAZ WIĘKSZE PRZESTRZENIE

DŹWIĘKI WODY POWODUJĄ
ŻE ZACZYNAM SIĘ PRZELEWAĆ
I STAJĘ SIĘ LEJĄCYM ŚWIATŁEM
ZŁOTYM ŚWIATŁEM

CZUJĘ RADOŚĆ I SZCZĘŚCIE
NIE DO OPISANIA
TAŃCZĘ W PULSOWANIU I MIGOTANIU
WIELKIE ZŁOTE ŚWIATŁO
OGARNIA MNIE I OTULA

WSZĘDZIE WOKÓŁ JEST MIĘKKA CISZA
I WIELKA MIŁOŚĆ..."


www.zlotymasaz.pl - wszelkie prawa zastrzeżone