Home Warsztaty O nas Cennik Galeria Piękno
tworzenia
Linki Kontakt


O działaniu gongów i mis tybetańskich


"DOTYKAM STOPAMI GWIAZD
PRZEZ MOJE CIAłO PRZEPŁYWAJĄ
KOLOROWE WIBRACJE...
Dźwięki jako wibrujące fale, odpowiednio użyte mają działanie lecznicze. Są coraz częściej stosowane w medycynie jako terapie uzupełniające proces leczenia.

Gongi tybetańskie, misy śpiewające, szamańskie bębny, konchy, flety, didgereedoo to instrumenty starożytnego pochodzenia- wykorzystywane przez tysiące lat do leczenia z chorób, dolegliwości, a także do pogłębiania pracy nad sobą, rozwoju duchowego i osobowego.

Dźwięki tych instrumentów są potężną energią harmonizującą, oczyszczającą umysł z negatywnych myśli i wzorców a ciało z napięć, bloków i chorób.

Szczególnym instrumentem jest gong, w kąpieli dźwiękami odgrywający główną rolę.

Wibracje gongu są najbardziej rezonującymi z wibracji wszystkich instrumentów. Ich moc można porównać do mocy dźwięku orkiestry symfonicznej, a i tak, porównanie nie będzie adekwatne.

W trakcie terapii dźwiękiem gongu czy w trakcie koncertu- kąpieli w dźwiękach, umysł wycisza się, uspokaja. Dźwięki prowadzą Cię w różne zakamarki Twego umysłu, coraz głębiej, szerzej. Poznajesz siebie w miejscach dotąd nie spotkanych lub nie uświadomionych. Uczysz się swego wnętrza, uczysz się jak współpracuje ono z zewnętrzną formą Ciebie.

Kąpiele i terapie dźwiękowe są skutecznym sposobem leczenia wielu schorzeń - fizycznych i umysłowych. Są również niesamowitą odkrywczą podróżą w głąb swego JA.


CZUJĘ PRZESUWANIE SIĘ DŁONI
WRAZ ZE ŚWIATŁEM, KTÓRE
NAPEŁNIA MOJE CIAŁO
I ROZLEWA SIĘ POZA MNIE

JESTEM TAK LUŹNY
POWIĘKSZAM SIĘ
MOJE KOMÓRKI ZAJMUJĄ
CORAZ WIĘKSZE PRZESTRZENIE

DŹWIĘKI WODY POWODUJĄ
ŻE ZACZYNAM SIĘ PRZELEWAĆ
I STAJĘ SIĘ LEJĄCYM ŚWIATŁEM
ZŁOTYM ŚWIATŁEM

CZUJĘ RADOŚĆ I SZCZĘŚCIE
NIE DO OPISANIA
TAŃCZĘ W PULSOWANIU I MIGOTANIU
WIELKIE ZŁOTE ŚWIATŁO
OGARNIA MNIE I OTULA

WSZĘDZIE WOKÓŁ JEST MIĘKKA CISZA
I WIELKA MIŁOŚĆ..."


www.zlotymasaz.pl - wszelkie prawa zastrzeżone